Meie giidid

Meie giidid – me töötame ainult litsentseeritud giididega

Meie giidid on ühenduslüliks riigi ja meie külaliste vahel. Me oleme kogunud enda ümbed kõige kirglikumate ja informeeritumate piirkondlike asjatundjate ja giidide rühma. Nad on tõelised profid, kes muudavad teie puhkuse meeldejäävaks ja lõbusaks ning jagavad teiega saladusi, mida teavad ainult asjasse pühendatud. Nende eesmärk on panna teid meie maasse armuma.

Me oleme kindlalt veendunud, et on tähtis pakkuda teile parimaid reisijuhte, meie maa ja selle lugude suurepäraseid tundjaid. Meie soov on tutvustada teile mitmesuguseid võimalusi, millele võõrastel tavaliselt puudub ligipääs. Me pakume erinevaid teematuure ja meie giidid on valitud nende dünaamilise isiksuse, kogemuste ja innukuse põhjal.

Vastavalt valitud tuurile on teil võimalus kohtuda asjatundjatega, kes valdavad looduse ja keskkonna teemasid ning nad on ametlikku giiditunnistust omavad ajaloo asjatundjad. Me töötame ametlike giididega, kuid samuti teiste spetsialistidega, tõeliste „siseinfo valdajatega“.

Meie giidid valdavad mitut keelt. Me pakume inglise-, itaalia-, saksa-, soome- või venekeelseid tuure. Soovi korral on saadaval ka teisi keeli kõnelevad giidid (kaasa arvatud hiina, rootsi, jaapani ja prantsuse keele oskajad).

Facebook

Arvustused Lisa arvustus Vaata rohkem

Thank you for organising such a fantastic honeymoon. Your attention to detail was excellent and your recommendations brilliant. It was without a doubt a once in a lifetime experience.

Margaret and Thomas Edwards

Everyone has been impressed with the level of service we have been receiving from your company.

Maria Hernandez (Costa Rica)